MÖBLER / Bord / Lampbord 13464352
nr 1346 4352
Lampbord
30-tal, betsad björk. Bredd: 64 cm. Djup: 32 cm. Höjd: 44 cm
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 7 september 2020
kl 18:11:56
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
350 kr